Welcome to site about Harry Potter !!!


MÓJ BUTTON: :
www.hpinfo.blox.pl - ZAPRASZAM!!!

- Wymieniam się reklamami blogów!!!
- Na ile dni go wkleisz tyle dam Ci komci (ale nie daje więcej niż 1 komcie pod notką)
ZAINTERESOWANy/a??? PISZ!!! x333

♫ MUZYCZKA ♫:


O MNIE:

IMIĘ: Klaudia
NAZWISKO: po tatusiu
MIEJSCOWOŚĆ: Katowice
URODZINY: 17 Sierpień
MAIL: klaudia.wi@wp.pl
LUBIĘ: Harrego Pottera
i komcie na moim blogu =)
PoZdRaWiAm =*SONDA:


BLOG ZAŁOŻONY DNIA:
24.11.2007r.

ULUBIEŃCY:

SUPER BLOGASEK xD !!!

This Is Rihanna


Photobucket


czwartek, 20 listopada 2008

 24 ilustracje Mary Grandpre

 

 

 

Muzeum Sztuki Cedar Rapids w Iowa jest w posiadaniu wystawy prac Mary Grandpre, które zawierają wiele niewidzianych wcześniej ilustracji z amerykańskiej edycji książek o Harrym Potterze. Wśród nich znajdują się alternatywne wersje okładek "Kamienia Filozoficznego" (zatytułowanego jako "Harry Potter i Szkoła Magii"), "Księcia Półkrwi" i "Insygniów Śmierci". Wszystkie 24 ilustracje możecie zobaczyć w tej galerii.

18:23, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (1) »

Dan w The Early Show

 - zdjęcie i wywiad

The Early Show, w którym wystąpił Daniel Radcliffe opublikował na swojej stronie niewielkie zdjęcie Dana i Wywiad z nim, który miał miejsce dziś rano. Dan odpowiedział na pytania fanów, jak zmienił się jego gust muzyczny:

[i]W NY świetny zespół "The Wedding Present", właśnie wypuścili ich piosenkę. Piosenka nosi tytuł "Hope Loves Betty" i jest naprawdę super. Teraz z trudem sobie przypominam. Zespół Holy Ghost Revival. Mają piosenkę pod tytułem "The Gospel According to Judas". Jest to coś pomiędzy bitami Bowiego i glam rock. Nic więcej nie wymyślę w tym momencie.[/i]

i czy lubi życie w Nowym Jorku:

[i]Jedno, co lubię najbardziej, to przechadzanie się wokół Central Parku. To naprawdę fantastyczne miejsce i w pewnym sensie także cudowne. Lubię też to, że jest tam po prostu świetnie. Jest tam pewien komik, cyba nazywa się David Cross i mówi on często o tym, że musisz co jakieś 20 minut zdecydować "Czy wyglądam na najpiększniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek widziałam?" albo "Czy jestem nabardziej zwariowanym mężczyzną jakiego kiedykolwiek widziałem?". To właśnie uwielbiam w Nowym Jorku. Jest wspaniały.[/i]

Zdjęcie Dana możecie obejrzeć tu:a piosenki Holy Ghost Revival posłuchacie tu:
 

15:45, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (1) »
środa, 19 listopada 2008

Emma zapala choinkę

 

Wczoraj odbyło się wielkie otwarcie lodowiska Somerset House Ice Rink w Londynie, którego główną atrakcją było zapalenie światełek na choince bożonarodzeniowej, która udekorowana była w błękitne łyżwy. Zaszczytu włączenia lampek dostąpiła sama Emma Watson (Hermiona Granger). Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są już w sieci. Znajdziecie je tu:

 

 

 

20:27, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (9) »

Co nieco o Robercie


 

W sieci pojawił się nowy wywiad z Robertem Pattinsonem, znanym wszystkim potteromaniakom z serii HP jako Cedric Diggory.
Robert Pattinson może być najnowszą gwiazdą, która przyprawia amerykańskie nastolatki o zawrót głowy, choć sam twierdzi, że nie przewyższy w tym Zaca Efrona (HSM).
"Nie sądze, żebym był taki, jak on. Choć zabawne jest widzieć swoją twarz na T-shirtach, to jakoś nie czuję się z tym specjalnie. Na szczęscie, nie muszę aż tak bardzo sobie używać, bo przecież gram zasępionego wampira. Nie muszę być słodki i uroczy. Ale przyznaję, pochlebia mi to. "
Aktor przyznaje także, że cieszy się, że może mieć udział w fenomenie Zmierzchu.
" Takie historie nie zdarzają się normalnie w życiu. Myślałem, że swój debiut będę miał w Harrym Potterze, a tak naprawdę to jednak Zmierzch przyniósł mi sławę. To niesamowite. "

20:07, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (3) »
wtorek, 18 listopada 2008

 Daniel w Early Show - wideo

 

Dzisiaj rano w porannym programie Early Show w telewizji CBS gościnnie pojawił się Daniel Radcliffe (Harry Potter). Głównym tematem rozmów była oczywiście sztuka "Equus", która obecnie wystawiana jest na Broadwayu, ale poruszono również temat filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci" do którego zdjęcia rozpoczynają się w przyszłym roku.
"Wszystko będzie się odbywało w taki sposób, jak byśmy kręcili jeden film tyle, że następnie podczas montażu z materiału który stworzymy stworzone zostaną dwa filmy. Nie widziałem jeszcze scenariusza, więc nie mogę wam nic zdradzić, jednak jestem bardzo, bardzo podekscytowany."
Dan również wspomniał, jak ogromne szczęście spotkało go w życiu:
"Kiedy siedem lat temu po raz pierwszy wszedłem do studia filmowego, nigdy nie sądziłem, że wszystko się tak potoczy. Nawet nie śniłem, że będę grał główną rolę w przedstawieniu na Brodwayu! Oczywiście tęsknie za domem, jednak mam dopiero 19 lat i już jestem na Broadwayu. To jest najzwyczajniej niesamowite!"
Nagranie programu możecie obejrzeć tu:


19:53, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (2) »