Welcome to site about Harry Potter !!!


MÓJ BUTTON: :
www.hpinfo.blox.pl - ZAPRASZAM!!!

- Wymieniam się reklamami blogów!!!
- Na ile dni go wkleisz tyle dam Ci komci (ale nie daje więcej niż 1 komcie pod notką)
ZAINTERESOWANy/a??? PISZ!!! x333

♫ MUZYCZKA ♫:


O MNIE:

IMIĘ: Klaudia
NAZWISKO: po tatusiu
MIEJSCOWOŚĆ: Katowice
URODZINY: 17 Sierpień
MAIL: klaudia.wi@wp.pl
LUBIĘ: Harrego Pottera
i komcie na moim blogu =)
PoZdRaWiAm =*SONDA:


BLOG ZAŁOŻONY DNIA:
24.11.2007r.

ULUBIEŃCY:

SUPER BLOGASEK xD !!!

This Is Rihanna


Photobucket


niedziela, 22 czerwca 2008

Desperacka prośba

rodziny Brytyjczyków

,br>


 Pewna anonimowa brytyjska rodzina przez lata skrzętnie zbierała i kolekcjonowała wszelkie rzeczy związane z Harrym Potterem oraz J.K.Rowling - książki z autografami autorki, listy od niej, słowem wszystko, co ma jakąkolwiek wartość. Teraz, z bólem serca postanowiła odsprzedać nietypową kolekcję. Powód jest prosty - wymaga tego stan ich córki, która cierpi na chorobę nowotworową. Pieniądze, które zostaną uzyskane ze sprzedaży zbiorów pójdą na leczenie młodej Brytyjki. Rodzina pragnie dać dziewczynce jak najwięcej czasu, gdyż lekarze przewidują, że nadchodzące miesiące są jej ostatnimi. Aukcja odbywa się na ebayu, a wszystkie potterowe serwisy już dzisiaj proszą ludzi dobrej woli o wspomożenie cierpiącej rodziny i zakupienie cennej kolekcji.
Nie można nie wspomnieć także o postawie J.K.Rowling, która na wieść o organizowanej aukcji przysłała rodzinie trzy kolejne podpisane książki. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tragicznym losie rodziny oraz przejrzeć zdjęcia przedstawiające liczne autografy Jo, tutaj znajduje się link do aukcji.


by www.hogsmeade.pl

21:04, bad_angel_99
Link Komentarze (2) »
piątek, 20 czerwca 2008

Znamy datę zwiastunu?Dotychczas wytwórnia Warner Brothers, chcąc podtrzymać fanów w niepewności, nie zdradzała dokładnej daty premiery długo oczekiwanego zwiastunu Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi. Wszystko wskazuje jednak na to, że w końcu wiemy, kiedy będzie mieć ona miejsce. Pogłoski co chwila donosiły, że trailer szóstej części przygód młodego czarodzieja ukaże się jednocześnie z kinową premierą któregoś z tegorocznych hitów. Niestety, za sobą mamy już kilka tak niesprawdzonych informacji i fani mają prawo podchodzić do kolejnych sceptycznie. Niemniej krążą plotki, jakby potwierdzone zostało, że wyczekiwany zwiastun ukaże się w kinach równocześnie z filmem "Batman: Mroczny Rycerz". Szanse na to są o tyle duże, że zarówno przygody człowieka-nietoperza, jak i nastoletniego maga są produkcji Warner Bros. Czy jest to jednak ostateczna data? Przekonamy się już 17 lipca. Na razie pozostaje tylko trzymać kciuki.


by www.hogsmeade.pl

17:50, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »

Impreza w PłockuJutro będzie najważniejszy dla nas dzień Festiwalu Cinemagic - Studio Festiwalowe "Dzień Magii - Harry Potter i Inni" Oto co was czeka w Płocku:

# 12:00 Ogłoszenie konkursów i planu dnia
# 13.00 Cinemagic dla dzieci (zestaw filmów rysunkowych)
# 16:30 Sztuka Dubbingu - rozmowa z reżyserami i aktorami
# 17.30 Polskie efekty specjalne (polski twórca efektów do filmu Harry Potter - Max Naporowski)
# 18:30 Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród
# 19:00 Transmisja z teatru - "Wieczór Magii" (Sł. Piestrzeniewicz i jego goście)
# 21:00 koncert, Suita muzyki z filmów "Harry Potter", "Park Jurajski", "Gwiezdne Wojny" w wykonaniu Płockiej Orkiestry Symfonicznej


by www.hogsmeade.pl

17:48, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 czerwca 2008

Cockcroft charytatywnieJason Cockcroft, brytyjski rysownik, autor grafiki okładki "Zakonu Feniksa" i "Księcia Półkrwi", spotkał sie ze zwycięzcą sklepowego konkursu ilustratorskiego w Whitby, w Anglii. Zadaniem młodych rysowników było zilustrować linijkę albo akapit swojej ulubionej książki. Główną nagrodą było wydanie specjalne "Insygniów Śmierci", a zdjęcie możecie zobaczyć tu. Autor rysunków dziękował za przybycie i pomoc, gdyż dochód zostanie przekazany fundacji Children in Needs (Dzieci w Potrzebie).


by www.hogsmeade.pl

21:52, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »

Pościelowy problem

i "wielka" akcja

Fani wszelakich niecodziennych produktów zdają sobie sprawę, iż pewnych ich oczekiwań nie da się spełnić. Nie wszyscy jednak chcą, i są wstanie, przejść obok tego obojętnie. Osssa, blogger portalu Blogspot.com, dziś opublikował notkę dotyczącą... pościeli z Harrym Potterem! Autor skarży się na niedostępność innych modeli niż podwójne i przekonuje:

Fabryki zakładają, że fani lub rodzice, którzy są zainteresowani pościelą z Harrym, śpią tylko na podwójnych łóżkach. To nie jest prawda. Masa małych dzieci nie śpi ani na podwójnych, ani na piętrowych, a jest wielu starszych (nawet nastolatków i dorosłych) potteromaniaków, którzy również kupują pościele."

Samotna walka zrozpaczonego fana - zaprawdę, biedni ci bez pościeli! <cwaniak>

Nieproporcjonalność środków do celów nie przeszkadza również Polakom: postanowili walczyć o chwałę dla swojego idola, Alana Rickmana (Severus Snape) - stworzyli petycję do pana premiera, pod którą mogą podpisywać się wszyscy chętni internauci. Czego dotyczy petycja? Przeczytajcie sami
tu. Dla tych, którzy niezbyt radzą sobie z angielskim, fragment:

"My, niżej podpisani, chcemy rozpoznania sprawy brytyjskiego aktora Alana Rickmana, który [...] dostarczył przyjemności publiczności w filmach takich jak Szklana Pułapka i Harry Potter (chociaż przyznaje, że większa część opisu postaci Severusa Snape'a dotyczy peruki). Ten człowiek jest geniuszem i powinien dostać tytuł szlachecki (albo przynajmniej peruka powinna)."

Tak tak, Alan na rycerza! Kto sie chce podpisać niech łapie świstoklika, a kto nie, to nie.

 

Oto 2 typy pościeli z Harrym:

 

21:48, bad_angel_99
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5