Welcome to site about Harry Potter !!!


MÓJ BUTTON: :
www.hpinfo.blox.pl - ZAPRASZAM!!!

- Wymieniam się reklamami blogów!!!
- Na ile dni go wkleisz tyle dam Ci komci (ale nie daje więcej niż 1 komcie pod notką)
ZAINTERESOWANy/a??? PISZ!!! x333

♫ MUZYCZKA ♫:


O MNIE:

IMIĘ: Klaudia
NAZWISKO: po tatusiu
MIEJSCOWOŚĆ: Katowice
URODZINY: 17 Sierpień
MAIL: klaudia.wi@wp.pl
LUBIĘ: Harrego Pottera
i komcie na moim blogu =)
PoZdRaWiAm =*SONDA:


BLOG ZAŁOŻONY DNIA:
24.11.2007r.

ULUBIEŃCY:

SUPER BLOGASEK xD !!!

This Is Rihanna


Photobucket


środa, 30 kwietnia 2008

Biblioteka 


 


 

Duża ta biblioteka w Hogwarcie =)

.. a ile jest tam książek =P

możnnaby się w niej zgubić!!!

21:50, bad_angel_99
Link Komentarze (1) »

Bijąca Wierzba

w rankingu!Bijąca Wierzba pojawiająca się w dwóch częściach Harry'ego Pottera - Komnacie Tajemnic oraz w Więźniu Azkabanu, znalazła się w zestawieniu 12 najpotężniejszych drzew.

Drzewo posadzone na terenie Hogwartu , ukrywające w sobie tajemne przejście do Wrzeszczącej Chaty, znalazło sie na piątym miejscu.

Poniżej możecie zobaczyć, jak autorzy rankingu uargumentowali swoją decyzję:
Ziemie Hogwartu obfitują w faunę i florę, co może być niebezpieczne dla włóczącego się po Błoniach czarodzieja, a niektóre są na tyle agresywne tak, jak Bijąca Wierzba, że potrafią zaatakować wszystko, co tylko zbliży się w promieniu najbliższego otoczenia.

Pierwsze miejsce zajęły Enty z książek Tolkienia - Władcy Pierścieni, które potrafią mówić i się poruszać.

Cały ranking możecie zobaczyć, łapiąć za ten
świstoklik.
Jak widać, ludzie mają naprawdę bujną wyobraźnię...


by www.harry-potter.net.pl

21:37, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »

Wystawa Chcielibyście, aby wystawa, na której byłyby przedmioty związane z filmami o młodym czarodziejem zawitała do Waszego miasta? Fragmenty scenografii, kostiumy... Wszystko moglibyście zboczyć na własne oczy.
Jak podaje serwis WP.pl, to jest możliwe, aż dla 10 miast... Nie wiadomo jeszcze jakich, ale na pewno nie w Polsce. Ekspozycja nazywać się będzie "Harry Potter: The Exhibition". Więcej o niej możecie przeczytać tutaj, po polsku, bądź na jej oficjalnej stronie, tu.

by www.harry-potter.net.pl

21:19, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »

 Cała prawda

o Helenie 

Dzisiaj na stronie helena-world.com pojawiło się pięć pełnych odcinków Biography Channel traktujących o aktorce, Helenie Bonham Carter, która w Harrym Potterze wcieliła się w postać Bellatriks Lestrange.
Jeśli ciekawi Was filmowy dorobek pani Bonham Carter zapraszam do oglądania:
część 1, część 2, część 3, część 4 i część 5.


by www.hogsmeade.pl

20:49, bad_angel_99
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 kwietnia 2008

Pakiet zdjęćDzięki serwisowi poświęconemu bliźniakom Phelps mamy kolejne dwa zdjęcia z planu. Zastanawiające jest jednak towarzystwo Jamesa, starszy mężczyzna wygląda wprost jak Michael Gambon, czyli aktor odgrywający rolę Albusa Dumbledore`a. Czy jednak jest to sam Michael? Szczerze wątpię, rysy twarzy wskazują na to, że jest to tylko dubler "dyrektora". Jeśli chcecie sami ocenić, zapraszam do pierwszego i drugiego zdjęcia.

Tymczasem w sieci pojawił się krótki framgment filmu It's Only Fools & Horses, komedii w której jedną z głównych ról odgrywa David Thewlis (Remus Lupin). Aktor jest tutaj młody i odgrywa rolę gitarzysty (ten po lewej) dopiero rozwijającego się zespołu. Aby zobaczyć video zapraszam tutaj.

A oto pojawiło się kolejne zdjęcie z planu Twilight z młodym aktorem Robertem Pattinsonem (Cedric Diggory), który wciela się w jedną z głównych ról w tym filmie. Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcie Roba razem z filmową mamą, łapcie tego świstoklika.

Do tego tym razem pojawiło się zdjęcie budowli z wioski Hogsmeade, która ma powstać w parku Harry`ego Pottera na Florydzie. Jeśli chcecie oglądnąć sobie jeden z domków zapraszam tutaj lub przybliżenie tu.


by www.hogsmeade.pl

15:54, bad_angel_99
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23