Welcome to site about Harry Potter !!!


MÓJ BUTTON: :
www.hpinfo.blox.pl - ZAPRASZAM!!!

- Wymieniam się reklamami blogów!!!
- Na ile dni go wkleisz tyle dam Ci komci (ale nie daje więcej niż 1 komcie pod notką)
ZAINTERESOWANy/a??? PISZ!!! x333

♫ MUZYCZKA ♫:


O MNIE:

IMIĘ: Klaudia
NAZWISKO: po tatusiu
MIEJSCOWOŚĆ: Katowice
URODZINY: 17 Sierpień
MAIL: klaudia.wi@wp.pl
LUBIĘ: Harrego Pottera
i komcie na moim blogu =)
PoZdRaWiAm =*SONDA:


BLOG ZAŁOŻONY DNIA:
24.11.2007r.

ULUBIEŃCY:

SUPER BLOGASEK xD !!!

This Is Rihanna


Photobucket


poniedziałek, 24 listopada 2008

1 rok xD

 

Dzisiaj mój blogasek obchodzi 1 rok xD

Dokładnie o 15.15 pojawiła się pierwsza nocia.


Na chwilę obecna znajduje się na 23 miejscu,

na "TOP 100 najczęściej czytanych blogów":

na

i na 2 miejscu na "TOP 10 najczęściej czytanych blogów":

na

Mam nadzieję, że w przyszłości blog zajdzie daleko

i bedzie na 1 miejscu.


Na chwile obecną blog posiada

(od momentu założenia):

- 2121376 wejść

- 400 komentarzy


DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM MOJEGO BLOGA!!!

MAM NADZIEJE, ŻE BEDZIE WAS CORAZ WIĘCEJ =)

WSZYSCY CZYTELNICY MOJEGO BLOGA DOSTANA DZISIAJ ODE MNIE 15 KOMCI (wszyscy co napiszą pod tą notką dostaną, pamietajcie o adresach blogów) I DYPLOM WIERNEGO CZYTELNIKA, który znajdziecie tu:

 

POZDRAWIAM WAS !!!!!!!!!!!!!!!

niedziela, 23 listopada 2008

Daniel cieszy się anonimowością

 

Daniel Radcliffe jest zachwycony anonimowością

jaką zapewnia mu Nowy Jork.19-letni gwiazdor przyjechał na Broadway w związku z rolą w sztuce "Equus" i przyznaje, że życie w Ameryce bardzo mu odpowiada, ponieważ w swoim ojczystym kraju wszędzie był rozpoznawany przez fanów.

- Niedawno przez dwie godziny spacerowałem po parku Battery i Wall Street, ale nikt mnie nie zatrzymywał. Oczywiście jestem dość niski, więc nikt mnie tutaj nie zauważa - mówi aktor w wywiadzie dla gazety "New York Post".

21:12, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (1) »
sobota, 22 listopada 2008

Co nieco o plenerach...

 

 

 

 

Personel kierowniczy, zajmujący się efektami specjalnymi oraz lokacjami, do niedawna poszukiwał miejsc, w których ewentualnie miałyby zostać nakręcone dwie części "Insygniów Śmierci". Eksperci kinematografii i scenografowie odwiedzili cztery wąwozy, będące punktami orientacyjnymi w poprzednich filmach o Harrym Potterze. Są to: Glenfinnan, Glen Etive, Glencoe and Glen Nevis. Specjaliści obserwowali jesienne i zimowe zmiany terenu, drzew i wegetacji roślin na danej powierzchni. Od jakiegoś czasu również badają wrzosowiska w Yorkshire, jako uzupełnienie górskich plenerów.

Osoby znające zagadnienie "od podszewki" stwierdziły, że większość filmowych miejsc "Insygniów Śmierci" będzie kręcona z studio w Leavesden (niedaleko Watford), gdzie miało miejsce wiele wcześniejszych ujęć, takich jak chatka Hagrida. Zostaną one ponownie zmontowane i przerobione komputerowo.

Jednakże sceneria Glen Etive i Glencoe, wiadukt, po którym przejeżdża ekspres do Hogwartu, w Glenfinnan oraz zapierające dech w piersiach Higher Falls Glen Nevis wydają się niezbędne w kontynuacji "Harry'ego Pottera" i na pewno będą odgrywać ważną rolę w nowym filmie.

Krajobrazy West Highland już sprawdziły się jako tło dla strasznych scen, co będzie szczególnie ważne dla "Insygniów Śmierci", ponieważ akcja książki obejmuje mnóstwo duchów, czarownic i czarodziejów.Poniżej możecie zobaczyć wyżej wymienione miejsca:


 

 

 

 Aby zobaczyć oryginalny tekst w języku angielskim, kliknijcie tutaj.

17:56, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (3) »

 Troszkę o Księciu

Listopadowe wydanie brazylijskiego czasopisma "Recreio", które ukaże się w ten czwartek, prezentuje nowe zdjęcia z "Księcia Półkrwi". Przedstawiają one Hermionę i Dumbledore'a, Rona, Harry'ego i Lavender Brown. Możecie je obejrzeć tutaj .

17:51, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (2) »
czwartek, 20 listopada 2008

 24 ilustracje Mary Grandpre

 

 

 

Muzeum Sztuki Cedar Rapids w Iowa jest w posiadaniu wystawy prac Mary Grandpre, które zawierają wiele niewidzianych wcześniej ilustracji z amerykańskiej edycji książek o Harrym Potterze. Wśród nich znajdują się alternatywne wersje okładek "Kamienia Filozoficznego" (zatytułowanego jako "Harry Potter i Szkoła Magii"), "Księcia Półkrwi" i "Insygniów Śmierci". Wszystkie 24 ilustracje możecie zobaczyć w tej galerii.

18:23, bad_angel_99 , *NEWSY*
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5